…dažnai serga vaikai….


Esu turtinga – turiu tris vaikus 😛 Todėl patirties gydyme ir vaikų ligose turiu pakankamai. Labiausiai kentėjo mano vyriausias sūnus Laurynas, nes buvau jaunutė, kvailutė ir aklai pasitikėjau gydytojų siūlomais metodais. “Persilaužiau“ tada, kai atgulėjom ligoninėj su laaabai stipriu plaučių uždegimu. Po to dar buvome sanatorijoj.

Šiandien aš drąsiau žiūriu į vaikų peršalimo ligas, nes mes daug dėmesio skiriame profilaktikai, stiprinamės. O pamačius pirmuosius ligų požymius, atlieku savas procedūras, po kurių pagerėjimas būna AKIVAIZDUS!!!!

Norite ir savo vaikučius matyt sveikus, guvius, linksmus ir laimingus?  Skaitykite toliau 🙂

– kartą per metus, PROFILAKTIŠKAI sugeriame  „Forever Active Probiotic“ (stengiuosi suduoti rugpjūčio – rugsėjo mėn., prieš ligų sezoną).

– ligų sezono metu, prieš darželį, ryte išgeria kapsulytę “Česnakų ir čiobrelių“ ;

– tas, kuris neina į darželį, gauna C vitamino;

– dar gerai yra vitaminai vaikams Forever Kids“;

– kai dažnai skauda pilviuką, geriam alavijo sultis .

Kai jau matau, kad kabinasi liga, darau taip:

-jei ima kosinėti, pirmiausiai gauna bičių pikio. Jį čiulpia kartu su Vit. C, tada skonis tampa malonesnis ir poveikis geresnis. Toks derinys dar labai tinka ir skaudant gerklytei, esant užkimimui, kylant temperatūrai.

– dar vienas veiksmingas papildas, kuris gydo kosuliuką, tai Forever Lycium. Jame yra saldymedžio, o saldymedis nuo kosulio. Kartais duodu tik lycium, o kartais maišom su pikiu pakaitomis.

– jeigu slogytė, tai tinka česnakų ir čiobrelių kapsulės. Taip pat jos gerai ir pastebėjus pirmuosius peršalimo simptomus. Tada duodu kas kelias valandas po dvi kapsulytes.

– geriausias pagalbininkas – šildomasis tepalas. Trinu padukus, krūtinėlę ir nugarytę. O jei labai užgulta nosytė, tai ir tarpuakį “taškiuką“ uždedu. Atleidžia nosytę.

pirmoji pagalbos priemonė, kuri tinka ir užsikimšusiai nosiai ir nudegimams ir įgėlimams ir t.t. ir pan. Kiekis jos nemažas, bet mes pilstomės į mažiukus “purkštukus“ ir visad nešiojamės su savimi 🙂

Dar vienas pastebėjimas: daugiau kaip trijų maisto papildų vartoti vienu metu nereikėtų…

Tai tiek trumpai apibūdinau svarbiausius mūsų vaistinėlės produktus.

Prisipažinsiu, kad dar ramiau žiūriu į peršalimus. Kad daug drąsiau kažkur keliaujame ir nebepanikuoju išgirdus pirmus kosuliukus. Aukščiau aprašyti produktai tikrai gerai suveikia. O be to, kai organizmas stiprus, tai ir kovoja su virusais jis daug lengviau. Manau, kad mamytės, kurios perskaitė šį puslapiuką ir kurioms rūpi sveikata vaikučių, tikrai susidomės šiais puikiais produktais. Juk vaistukus mums davė pati gamta, kodėl tuo nepasinaudoti???

 

AUKITE  SVEIKI!!!!!

 

Reklama

4 responses to this post.

 1. “Aukščiau aprašyti produktai tikrai gerai suveikia. O be to, kai organizmas stiprus, tai ir kovoja su virusais jis daug lengviau“

  Normaliai kontroliuojami tyrimai rodo, kad neveikia tie produktai. Kita vertus ar daug kam rūpi tai, kad bandai pelnytis iš žmonių dezinformavimo…

  Atsakyti

  • Posted by Daina on gruodžio 19, 2011 at 6:39 pm

   Linai, kaip suprasti “normaliai kontroliuojami tyrimai“?
   Galite turėti savo nuomonę, kad aš čia nesąmones kalbu ir t.t. Kas išbandė, tas žino. O geriausiai žinau aš, nes du metus nesilankau vaistinėje pirkti VAISTŲ. Pažįstami ir draugai klausia, ką darau, kad mano vaikai sveiki? Atsakymas aukščiau parašytas. Ir jeigu galite, konkrečiai man apie tuos tyrimus “normaliai kontroliuojamus“.
   AČIŪ

   Atsakyti

 2. […] esu rašiusi apie tai, kaip aš gydau vaikus. Kai kas man o, jog tai dezinformacija. Nepykstu. Tiesiog manau, kad kiekviena mama ar tėtis savo […]

  Atsakyti

 3. […] kai žmogus sako: išgėriau butelį alavijo sulčių ir nieko jis man nepadėjo. Arba: daviau vaikui to pikio, bet vistiek […]

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: