Apie vidurių problemas


Mano rėmėja Genovaitė, pasakodama apie Forever Living produktus, pabrėžia, kad mūsų žarnynas yra atsakingas už mūsų ligas ir sveikatą. Ir ji tikrai teisi. Jeigu su virškinimu turime problemų, tai jau pirmas ir didelis šauktukas mums, kad turime visa tai sutvarkyti, kitaip grės ligos. Sutinku ir su tuo, kad “visos ligos nuo nervų“. Pačiai labai dažnai būna pirma stresas, o po to seka skrandžio skausmas….

Buvau jau rašiusi, kad turėjau daug virškinimo problemų. Jau buvau įpratusi kasdien naudoti žvakutes, nes kitaip ir su wc nedraugavau savaitėmis. Aišku, po to sekė ištisi galvos skausmai (visai nekeista, ane? Juk šitaip užsiteršė organizmas).  ir šitoje vietoje dar kartą pakartosiu savo istoriją, kaip man pažadėjo už Forever Living alavijo sultis grąžinti pinigus, jei jos man nepadės. Bet jos man LABAI padėjo. Aš gėriau jas prieš 5 metus! Tris mėnėsius (o vėliau dar devynis :)))) ). Ne iš karto, bet palengva mano virškinimas sugrįžo į visas vėžias. Čia palieku žinutę Sandrai: važiavau ir pas gydytojus ir gydymus paskyrė, bet jie nepadėjo  – viskas veltui. Padėjo tik sultys ir probiotikas!!!

Šiandien drąsiai galiu pasakyti, kad taip dažnai alavijo sulčių nebegeriu. Kartais, kai prisimenu, kad senokai gėriau, nusiperku, sugeriu ir toliau gyvenu įprastą gyvenimą.

Jau 5 metai aš nenaudoju jokių žvakučių, jokių laisvinančių ir jokių kitokių priemonių!

TAIP… tik prisipažinsiu, kad skrandžio skausmai mane pakamuoja. Bet kaip jau ir minėjau – visa tai dėl to, kad per daug nervuojuosi, per jautriai reaguoju. Bet čia tikriausiai atskira tema…. 🙂

FOREVER PRODUKTAI:

PRODUKTŲ BUKLETAS

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: